HieG ry:n hallitus 2019 ja kapteeni

Hallituksen jäsenet 

Marko Kosonen, puheenjohtaja kenttätoimikunta 0400 609657 marko_kosonen@hotmail.com
Anita Tirkkonen klubitmk, naiset 045 3186604 anita.tirkkonen@gmail.com
Marja-Liisa Ripatti
050 5160093 marja-liisa.ripatti@luze.fi
Leevi Keränen klubitmk, seniorit 0400 506633 leevikeranen@gmail.com
Hanna-Leena Ronkainen, sihteeri juniori- ja valmennustmk 044 5355967 hanna-leena@golfacademy.fi
Jari Rantalainen kilpailu-ja tasoitustmk 0400 536232 rantalainen@luukku.com
Timo Seger   040 5876604  timo.seger@saunalahti.fi
Tom Lehti, varapuheenjohtaja   040 7605666  lehtitom@gmail.com


 

Kapteeni

Jari Rantalainen


 

Kaikki toimikunnat kaipaavat innokkaita tekijöitä mukaan toimintaan! Ilmoittautua voi suoraan toimikuntien vetäjille!

AJANVARAUS JÄSENILLE
Hiekkaharju Golf
PL 122
01301 VANTAA

Käyntiosoite:
Hiekkaharjun urheilupuisto,
Tennistie 9

Puh.010 292 2814
Email: toimisto@hieg.fi

Meille pääset myös junalla!
Ajo-ohje »

Yhteistyökumppanit